A jednak…

IMG_0528 IMG_0529

      Tak dało mi się we znaki leżenie, że postanowiłam jednak coś uszyć 🙂 Coś lekkiego, nie wymagającego dużego wysiłku. Pomysł padł na sukienkę dla mojej siostrzenicy, która za chwilkę skończy 6 lat. Sukienka z przeznaczeniem na przedszkolne występy na Dzień Babci i Dziadka. No i mimo tego że sukienka do uszycia w miarę szybka to jednak trochę pokutuję za siedzenie cały dzień przy maszynie :/ Wczoraj i dzisiaj nie mogę się ruszyć z łóżka i znowu tylko leżę 😦 Ale sukienka jest i można pokazać ją na blogu.

IMG_0534

Wbrew pozorom właścicielka sukienki nie przepada aż tak bardzo za kolorem różowym. W sumie jest to dziwne bo wiek (6 lat) raczej zobowiązuje takie Panie do wielbienia koloru różowego. Chociaż ta sukienka nie jest typowo różowa, jest to raczej magenta, ciemna fuksja lub inny rodzaj ciemnego, nasyconego różu, którego nazwy mężczyźni i tak nie pojmą 😉 Fakt jest taki, że sukienka zyskała aprobatę i będzie noszona.

IMG_0535 IMG_0536

Sukienka w całości zrobiona jest z neoprenu, spódnica z pełnego koła, rękawek ¾. Po chwili zastanowienia doszyłam dwa kwiatki przy dekolcie aby cała sukienka nie była zbyt słodka i cukierkowa.

IMG_0539 IMG_0538

Szczerze gdyby była koloru czarnego lub granatowego ewentualnie szarego to sama bym taką przygarnęła. Hmm, trzeba nad tym pomyśleć 🙂

Pozdrawiam Was serdecznie, Ola 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s