Kreatywne to my jesteśmy!

IMG_2017

Wspominałam w ostatnim poście że sobota była u nas wypełniona po brzegi różnymi zajęciami. A propos tych wszystkich zajęć chciałam Wam pokazać zdjęcia z naszego udziału w warsztatach ręcznego malowania t-shirtów.

IMG_2019

Cała akcja odbywała się na Hali Targowej w Gdyni, miejscu które pretenduje niejako do lidera w ilości organizowania takich akcji. Nie były to nasze pierwsze zajęcie, wcześniej były warsztaty z firmą KALEFIX, później wykład wzornictwa, a Paula była jeszcze na świetnych warsztatach szycia nerek z ManaMana. Także trochę tego już się odbyło a organizatorzy nie szczędzą sił i co chwila pojawia się coś nowego, wystarczy śledzić ich fanpage i jesteśmy z takimi “eventami: na bieżąco 🙂

IMG_2025

IMG_2026

Warsztaty były zorganizowane naprawdę bardzo profesjonalnie, dostałyśmy białe t-shirty, mnóstwo farb do tkanin, pędzli, kredek i ołówków i przystąpiłyśmy do pracy.

IMG_2027

Razem z Paulą jako wierne mieszkanki Gdyni ozdobiłyśmy nasze koszulki logo Gdyni (Paula nawet swoją koszulkę sama uszyła 🙂 ):

IMG_2031

IMG_2032

Magda (bo też była z nami na tych warsztatach) postawiła na indiańskie piórka.

IMG_2033

Koszulki innych uczestników robiły naprawdę ogromne wrażenie, jedna z Pań wymalowała na plecach swojej koszulki skrzydła anioła. Nie udało nam się zrobić zdjęcia jej pracy ponieważ oczywiście my skończyłyśmy ostatnie i już wszyscy pozabierali swoje koszulki.

IMG_2037

Na końcu  razem ozdobiłyśmy jeszcze jedną koszulkę 🙂 Poznajecie?

IMG_2039

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s